Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ekstra Para Kazanmak İçin 5 Şart

Ekstra Para Kazanmak İçin 5 Şart

Ek İş İle Ek Gelir Sağlamanın 5 Şartı

Yaşam şartlarının zorlaşması ile birlikte ekonomi daha da acımasız bir hale gelmiştir. Artık kimseye tek maaş yeterli değil. Herkes bir şekilde ek gelirin peşinden koşmaktadır. Özellikle son dönemlerde internet ortamı ek gelir için çok ideal bir kazanç kapısı haline gelmiştir. Ancak internette de kazanmanın püf noktalarını bilmek gerekir. Aksi takdirde kazanan değil kaybeden olmak mümkündür. Böyle bir duruma düşmemek için düşünerek davranmak gerekir. Kaş yaparken göz çıkarmamak adına ekstra para kazanmanın 5 şartı üzerinde bilgi sahibi olmak gerekir. Eğer para kazanmak istiyorsak ilk olarak araştırmacı olmalıyız. Bir yola çıkmadan önce o yolda neler olduğunu, nelerle karşı karşıya kalacağımızı iyi bilmek gerekir.

Ek Gelir Sağlamak

Bilindiği gibi para, insan yaşamını her anlamda sürdürebilmesi için gerekli bir araçtır. Paranın olmaması insanlar için önemli bir sorundur. Birçok aile parasızlık yüzünden bugün ayrılma noktasına gelmektedir. Kazancınıza ek gelir sağlamak için ekstra para dediğimiz kazanç ekonomik anlamda bütçenize oldukça yarar sağlayabilir. Ancak bu ekstra para kazanmanın 5 şartı, üzerinde iyi çalışmak gerekir. Peki, kazanmanın yolları nelerdir, nasıl bir yol izlenmelidir. Gelin birlikte ekstra para kazanmak için neler yapılmalı kısaca bir değerlendirelim.

Emek Verin

Bilindiği gibi para kazanmak kolay değildir. Her alanda olduğu gibi paranın karşılığı emektir. Bu yüzden armut piş ağzıma düş olmaz.

En İyi Olduğunuz Alana Yönelin

Her şeyden önce kazanmak istediğiniz alanı belirlemeniz gerekiyor. Ancak bu kazanmak istediğiniz alanı yine kendi bilgi ve birikiminiz dâhilinde seçmek çok yararlı olacaktır. Çünkü bilinçsizce bir işe kalkışmak büyük bir dezavantajdır.  İlgi alanlarınız ne ise bu alanlara yönelmek çok yararlı olacaktır. Bunun yanı sıra insanlar ile diyalog kurarak, kazanmanıza yararlı olacak ipuçları yakalayabilirsiniz. Elbette ki satış kabiliyetinizi geliştirmeniz gerekir.

İkna Kabiliyeti

Özellikle ticarette ikna kabiliyeti büyük önem taşır.

Bilgi ve Birikim

Bir işe atılmadan önce o ek iş hakkında yeterli bir ilgiye sahip olmanın yanı sıra işin maliyeti hakkında bilgi sahibi olmakta çok önemlidir.  Satış yapacak konumda olmak için o işin satış kurallarını bilmek gerekir. Maddi anlamda bilgisi olan bir tüccar başarılı olacağı şüphesizdir.

İnternet’i Kullanın

Tüm bu bilgiler İnternet ortamıyla birleştiğinde ortaya muhteşem bir gelir kaynağı çıkar.

Dilerseniz iskurr.gen.tr sitemizin Facebook sayfasını https://www.facebook.com/iskurr.gen.tr/ adresinden takip ederek 2016 güncel iş ilanlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İsim ve mail adresinizle birlikte yapabileceğiniz işi, çalışma saatlerinizi, şehrinizi yorum kısmına yazarak işverenlerin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan e-Kitap Yazarlığı İle Para Kazanın başlıklı makalemizde 2016 Ek İş İlanları, e kitap nasıl yazılır ve e kitap yazarlığı ile para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ekstra Para Kazanmak İçin 5 Şart Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. naciye demir dedi ki:

    Dörtyol da oturuyorum ekiş arıyorum yardımcı olun lütfen boncuk dizebilirim kına davetiye paketleme yapabilirim

  2. Aliye aldemir dedi ki:

    Ek iş yapmak istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.