Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Ekomis Personel Eleman Alımı 2015

Ekomis Personel Eleman Alımı 2015

Ekomis Personel Eleman Alımı

EKOMİS Tüketim Ürünleri Doganın degerini bilir sloganı ile yola çıkmış , doğada çözünür çöp torbaları, endüstriyel çöp torbaları, ambalaj malzemeleri, mutfak yardımcı ürünleri (buzdolabı poşeti, kilitli buzdolabı poşeti, buz torbası, fırın torbası, yağlı pişirme kağıdı, alüminyum folyo, streç film), temizlik yardımcıları ve doğada çözünür sebze-meyve poşetlerinden oluşan tüketim ürünlerinin üretimlerini yapmaktadır. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan üretim fabrikasında personel alımı yapacaktır.

Ekomis insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Ekomis Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Ekomis Açık Pozisyonlar

Matba Elemanı
Vasıfsız Eleman
Planlama Uzmanı
Mekanik Bakım Teknisyeni

Ekomis personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Ekomis gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Ekomis İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/ekomis-tuketim-urunleri-san-ve-paz-a-s-is-ilanlari?firma=14099

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.