Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ekol Lojistik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ekol Lojistik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ekol Lojistik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Büyük Lojistik şirketleri arasında yer alan Ekol lojistik Türkiye’de etkin bir şekilde rol oynamaktadır. Özellikle bu firma ile çalışmak isteyen kişilerin ve şirketlerin sayısı fazla olması ne kadar büyük bir şirket olduğu açıkça belli olmaktadır.Ekol lojistik 2015 yılında birçok kişiyi işe alacak olup, bu alımlarını internet üzerinden yapacaktır. 2015 yılında hızlı bir alım yapmayı planlayan Ekol lojistik özellikle büyüme hedefleri ile alım yapacağı için birçok kişiyi işe alacaktır.

Ekol Lojistik insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Ekol Lojistik Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Ekol Lojistik Açık Pozisyonlar

HUKUK YÖNETİCİSİ,
MÜŞTERİ İLİŞKİLER UZMANI,
ELEKTRİK TEKNİSYENİ,
YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI,
GÜVENLİK GÖREVLİSİ.

Ekol Lojistik personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Ekol Lojistik gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Ekol Lojistik İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ekol-lojistik-is-ilanlari-c4077-p0/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.