Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Ekol Lojistik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ekol Lojistik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ekol Lojistik Personel Eleman Alımı

Türkiye ve Avrupa’da en yepyeni teknoloji ile donatılmış dağıtma merkezleri, genç ve çevreci araç filosuyla, yepyeni ekonominin gereksinim duyduğu her şekilde hizmeti bütünleşik bir biçimde , uluslararası arenada sunabilen Ekol; taşımacılık, depo idaresi , dış ticaret ve tedarik zinciri idaresi çözümlerini müşterilerine sunmaktadır. Ek Olarak verimli , sürdürebilir ve rekabetçi hizmetler sunmak üzere Ro-Ro hattı kurarak yatırımlarına bir yenisini ek olarak ekleyen Ekol, en nihai teknolojiye sahip, herkes 240 treyler kapasiteli, Hatche, Paqize, Qezban, Ayshe ve Fadiq isimlerindeki çağdaş Ro-Ro gemilerinin seferleri haftanın dört günü Haydarpaşa-Trieste limanları ve haftanın bir günü İzmir/ Alsancak -Sete limanları arasında gerçekleştirilmektedir.

Ekol Lojistik insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Ekol Lojistik Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Ekol Lojistik Açık Pozisyonlar

Antrepo Sorumlusu
Lojistik ve Depo Şefi
Muhasebe ve Finans Uzmanı
Proje Operasyon Uzmanı
Lojistik Personeli
Ağır Vasıta Kamyon Tır Şoförü

Ekol Lojistik personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Ekol Lojistik  gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Ekol Lojistik İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ekol-lojistik-is-ilanlari-c4077-p41277/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Dursun ipek dedi ki:

    3 yıllık kamyon şöforuyum belgelerim tamamdır sancaktepe istanbulda oturuyorum 33 yaşındayım iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.