Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Ege İhracatçı Birlikleri Personel Alımı 2016

Ege İhracatçı Birlikleri Personel Alımı 2016

Ege İhracatçı Birlikleri Personel Alımı 2016

Ege İhracatçı Birliği personel alımı yapacağını duyurdu. Ege İhracatçı Birlikleri bünyesindeki açık kadrolara toplam 4 adet personel alımı yapacaktır. Sizlerde Ege İhracatçı Birlikleri bünyesindeki boş kadrolara iş başvurusu yapmak istiyorsanız detayları inceleyiniz..

Ege İhracatçı Birlikleri internet üzerinden yapmış olduğu ilanda 2 Şubat 2016 tarihi itibari ile bünyesindeki farklı kadrolara 4 adet personel alımı yapacağını duyurdu. Ege İhracatçı Birliği alım yapacağı personelleri için bünyesinde yapacağı sınav ile alımları yapacaktır. Yazılı sınavı kazanan adaylar mülakat sürecine dahil edileceklerdir. Peki Ege İhracatçı Birlikleri ne nasıl iş başvuru yapılır? Ege İhracatçı Birlikleri personel alım şartları nelerdir? dilerseniz detaylara geçelim…

GENEL NİTELİKLER:

– Bay adaylar için Askerlik görevini yapmış olan adaylar,

– 18 yaşını doldurmuş olan adaylar,

– 35 yaşını geçmemiş  olan adayar,

– Adli sicil kaydı olmayan adaylar,

– T.C. Vatandaşı olan adaylar,

Ege İhracatçı Birlikleri personel alımı iş ilanları 2016 yılı için başvuru şartlarından bazıları bu şekilde tam bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz. İlanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ege İhracatçı Birlikleri Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.