Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Edremit Körfez Hastanesi Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Edremit Körfez Hastanesi Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Edremit Körfez Hastanesi İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Edremit Körfez Hastanesi insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Edremit Körfez Hastanesi iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

Hızla gelişen Körfez Bölgesi’nde faaliyet gösteren hastanemizde hedefimiz;

  • Yetkin kurumsallaşmış bir yapı oluşturmak ve sürdürmek,
  • Takım çalışmasına uygun ortamı sağlamak,
  • Eğitimli, donanımlı, hastane ve sağlık kültürüne sahip çıkan elemanlarla çalışmaktır.

Özel Edremit Körfez Hastanesi ; Güçlü kadrosuyla hasta ve yakınlarının memnuniyetinin sağlanması için gerekli olan uygulamaları kesintisiz ve etkin bir biçimde modern tıp ile birleştirerek hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bu amaçla da İnsan Kaynakları departmanımızın öncelikli hedefi çalışan eğitimleri olmuştur.

Nitelikli,eğitim düzeyi yüksek,yeniliklere açık,kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan,takım çalışması yapabilen kişileri istihdam etmek ve bu kişileri sürekli eğitim programları,etkin performans, ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedefliyoruz.

İşe Alım

İşe alım sürecimizin amacı, insan kaynakları politikamız ile uyumlu, pozisyon için geçerli davranışsal ve mesleki bilgi, becerilere sahip yenilikçi, takım çalışmasına inanan, öğrenmeye kendini ve işini geliştirmeye açık, yetkin kişileri bünyemize kazandırmaktır.Bu süreç İnsan Kaynakları bölümü ve eleman ihtiyacı olan bölümlerle koordineli olarak yürütülür.

Eğitim ve Gelişim Olanaklarımız

Çalışanlarımıza, kültür ve değerlerimiz doğrultusunda davranışsal becerilerini veya görevlerine katkı sağlayacak bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik şirket içi ve dışı  eğitimler vermekteyiz.

Kaliteyi sürekli iyileştirici süreç ve sistemleri geliştirerek çalışanların motivasyonlarının sürekli artırılacağı profesyonel iş ortamı ve kariyer gelişim fırsatları yaratmak hedefi ile çalışıyoruz.

Vizyonumuz; toplumumuzun sağlık kalitesini yükseltmek, gelişmiş teknoloji ve uygun ekonomik koşullar ile hizmet vermektir.

Misyonumuz; hasta haklarına saygılı, hasta ve hasta yakını memnuniyetini ön planda tutan, tıbbi etik kurallardan ödün vermeden bölgenin referans hastanesi olmaktır.

  • Hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak,
  • Hasta ve yakınlarının haklarını gözetmek ve tedavinin her aşamasında bilgilendirmek,
  • Uzman hekim ve profesyonel çalışan kadrosuyla uluslararası kalitede hizmet sunmak,
  • Gelişen tıp teknolojisini takip ederek, hastaya en doğru sağlık hizmetini sunabilmek,
  • Eğitimi destekleyerek, çalışanların kurum içi eğitimlerle doğru yönlendirilmesini sağlamak,
  • Kaliteli hizmeti uygun koşullarla sunmaktır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Edremit Körfez Hastanesi İş Başvurusu :

http://www.korfezhastanesi.com.tr/page/insan-kaynaklari/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.