Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Edessa Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Edessa Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Özel Edessa Hastanesi İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Özel Edessa Hastanesi 2004 senesinde “Edessa Tıo Merkezi” olarak kuruldu . O günden bu yana gerek kadrosunu gerekse fiziksel altyapısını devamlı olarak geliştiren Edessa Tıp Merkezi, Kasım 2011’den bu yana nihai bilişim ile donatılmış yepyeni binasında “Özel Edessa Hastanesi” olarak hizmet vermeye başladı.

Edessa Hastanesi insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Edessa Hastanesi Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Edessa Hastanesi Açık Pozisyonlar

• Genel Başvuru
 Hemşire
 Sağlık Teknikeri
 Ebe

Edessa Hastanesi personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Edessa Hastanesi gibi büyük özel hastaneleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Edessa Hastanesi İş Başvurusu İçin:

Edessa Hastanesi Şanlıurfa’da bulunmaktadır ve özel hastanedir. Edessa Hastanesi 2004 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu dönemde tıp merkezi olarak hizmet vermekteydi ve ismi de Edessa Tıp Merkezi şeklindeydi. Zamanla kadrosunu ve fiziki altyapısını güçlendirerek hastane olarak hizmet vermeye başladı. Hastane olması 2011 senesinde gerçekleşti. Son teknoloji binası ve cihazlarıyla donatılan binasında insanlara Edessa Hastanesi olarak sağlık hizmeti sunmaya başladı.

Edessa Hastanesi İletişim Bilgileri
Edessa Hastanesi Adres; Pasabağı Mahallesi. Harran Üniversitesi Caddesi. No: 49 / Şanlıurfa
Edessa Hastanesi Telefon Numarası; 0414 215 2222
E-Posta Adresi; bilgi@edessahastanesi.com.tr
Edessa Hastanesi Kariyer

Edessa Hastanesi açık iş pozisyonları, personel ve iş başvurusu için yapılması gereken işlemleri öğrenmek için 0414 215 2222 numaralı telefonu arayabilir ve Edessa Hastanesi insan kaynakları departmanından bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Sümeyra dedi ki:

  Hastaneye iş başvurusunda bulunmak icin ve detayli bilgi almak için insan kaynaklari departmanindan bilgi alabilirsiniz diyor.Verdikleri numarayi sürekli arıyorum çalıyor ama açan kimse yok.Neden acaba?

 2. Gurbet dedi ki:

  Bilgi islemde çalışmak istiyorum

 3. halil aksoy dedi ki:

  Iyigunlr bilgi islem teknik uzman straj haberdar olursanz sevinirm

 4. HIKMET KILIC dedi ki:

  Kolay gelsin ise ihdiyacim var sizinle çalışmak is diyorum ne is olsa yapari B EHLIYETIMDE VAR

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.