Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Eczacıbaşı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Eczacıbaşı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Eczacıbaşı İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’de büyük markalardan birisi haline gelmiş olan Eczacıbaşı 2015 yılında yeni büyüme hedefleri ile birçok kişiye iş istihdamı sağlayacaktır. Özellikle Eczacıbaşı bünyesinde çalışmak isteyenlerin kendilerine iyi bir prestij sağlayacaklarını ve güzel bir referans edineceklerinin de altını çizelim. Özellikle burada çalışmak isteyenler için hazırladığımız bu makalemizde Eczacıbaşı ile ilgili tüm bilgilere ulaşabileceksiniz.

Eczacıbaşı insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Eczacıbaşı iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz

İşe Alım

Seçme ve yerleştirme sisteminin temel amacı; Topluluğa eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe ve değişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, çalışan yetiştiren, takım çalışması yapabilen, Topluluk değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır.

Seçme ve yerleştirmede ana ilke, hiçbir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip ve Topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vermektir.

Eczacıbaşı Topluluğu’nda işe alım sürecindeki uygulamaların istisnasız tüm kuruluşlarda aynı standartlar içinde gerçekleştirilmesi esastır.

Aday seçiminin objektif olabilmesi için geçerliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan seçim araçları kullanılır. Araçların doğru seçimi, doğru uygulanması ve verilerin doğru yorumlanması işe alım sürecinin standart olabilmesinde önemli kriterlerdir.

Uygun Pozisyonlar:  ÜNİTE DESTEK HEMŞİRESİ,  DIŞ SATIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISI,  ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI, SAĞLIK DESTEK PERSONELİ,  HEMŞİRE (EVDE BAKIM),  Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanı,  SATIŞ SORUMLUSU / SATIŞ TEMSİLCİSİ,  GENEL BAŞVURU – ENGELLİ.

Eczacıbaşı  İş Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/eczacibasi-lincoln-electric-askaynak-is-ilanlari-c1026-p281/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.