Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Eczacıbaşı 68 Farklı Pozisyona Personel Alımı Yapıyor

Eczacıbaşı 68 Farklı Pozisyona Personel Alımı Yapıyor

Eczacıbaşı 68 Farklı Pozisyona Personel Alımı Gerçekleştirecek

Eczacıbaşı 68 farklı pozisyona ve farklı illerde personel alımları gerçekleştireceğini açıkladı. Eczacıbaşı yıllardan beri hizmetlerini sürdürmekte olan firmalarımızdandır. Kendisini sürekli geliştirmekte olan firma, olan personel sayısı ile yetinememektedir. Bu durumda zaman zaman personel alımları gerçekleştirmektedir. Yayımladığı ilanı incelediğimizde toplamda 68 farklı pozisyon görünmektedir. Alımlar farklı farklı şehirlerde gerçekleşecektir. Eğer sizlerde başvurmak istiyorsanız ilanın detaylarını okumanızda fayda olacaktır. İşte detaylar.

Eczacıbaşı Alım Yapacağı Kategoriler

Eczacıbaşının yapacak olduğu personel alımı ilanını incelediğimizde çok sayıda personel alınacağını ve çok farklı pozisyonlarda alımların olacağını görüyoruz. İşte bazı alım yapılacak pozisyonlar şu şekildedir:

  • Müşteri temsilcisi, Müşteri hizmetleri, Elektrik elektronik bakım teknisyeni, Satın alma sorumlu uzmanı, Bilgi teknolojileri uzmanı, Dış satın alma uzman yardımcısı, Bilgi teknolojileri uzmanı, Uzman ürün yöneticisi, Teknik dökümantasyon sorumlusu, Personel ve sosyal işler ekip lideri, Satış yöneticisi, Satış sorumlusu, Dijital pazarlama uzmanı, Pazarlama yöneticisi, Marka Yöneticisi yardımcısı, Müşteri ilişkileri sorumlusu, Uluslararası pazarlama uzman yardımcısı, Pazarlama yöneticisi, Proje hizmetleri uzmanı, Müşteri ilişkileri sorumlu uzmanı, İnsan kaynakları memuru, Ürün yöneticisi yardımcısı, Pazar geliştirme uzman yardımcısı, SAP BASIS uzmanı, Tanıtım sorumlusu, Network yöneticisi, Yönetim ve bilişim sistemleri uzmanı, Montaj ve paketleme uzman yardımcısı, İç satın alma yöneticisi, Üretim uzmanı, Ürün geliştirme teknisyeni, Mühendislik uygulama uzman yardımcısı, Lojistik uzman yardımcısı, Proje sorumlusu, İnsan kaynakları yöneticisi, Kalite güvence uzman yardımcısı, Mühendislik uygulama teknisyeni, Dijital ürün uygulama sorumlusu, Ürün geliştirme teknisyeni/mühendisi, Depo memuru, Bakım uzman yardımcısı, Güvenlik görevlisi, İşyeri hekimi, B sınıfı iş güvenliği uzmanı, Maliyet kontrol ve planlama sorumlu uzmanı, C sınıfı iş güvenliği uzmanı, Laboratuvarlar yöneticisi

Gibi pozisyonlarda personel alımları gerçekleştirilecek.

Personel Alımı Yapılacak Şehirler

Samsun, İstanbul, Adana, İzmir, Kocaeli, Bilecik, Eskişehir, Muğla, Ankara

Başvuru İçin Aranan Kriterler

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • En az lise mezunu olmak, pozisyonlara göre değişebilmektedir.
  • Araç kullanabiliyor olmak
  • Erkek adaylar için askerliklerini tamamlamış olmaları
  • MS Office programlarını kullanabiliyor olmak
  • Seyahat engeli bulunmuyor olmak
  • Alım yapılacak olan illerde ikamet ediyor olmak veya oralarda ikamet edebilecek olmak

Aranan genel şartlardır. Başvurmak istediğiniz pozisyona göre değişmeler gösterebilir. Vereceğimiz linke tıklayarak, başvurmak istediğiniz pozisyona tıklayarak daha ayrıntılı şekilde başvuru için aranan şartları görebileceksiniz.

Başvuru

Başvurmak ve boş pozisyonları görmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Sabiha Gökçen Havalimanı'na Personel Alınacak başlıklı makalemizde Havalimanı iş ilanları ve Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Eczacıbaşı 68 Farklı Pozisyona Personel Alımı Yapıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.