Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Ece Türkiye Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ece Türkiye Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ece Türkiye Personel Eleman Alımı

ECE Türkiye  2000 li yıllarda  Evm sektörünün avrupadaki en büyük liderlerinden olan ECE tarafından kurulmuştur ECE Türkiye, Alışveriş Merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili mimari dizayn konsept proje ve kiralama bunların yanısıra alış veriş merkezi yönetimi finansal ve hukuki gibi hizmetlerin tümünü vermekte olan bir kuruluştur ve bünyesindeki personel ihtiyaccını karşılamak için personel alımı yapmaktadır

Ece Türkiye insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Ece Türkiye Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Ece Türkiye Açık Pozisyonlar

Teknisyen
Danışma Görevlisi
Second Technical Manager
Müşteri İlişkileri Yetkilisi
Assistant

Ece Türkiye personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Ece Türkiye gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Ece Türkiye İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ece-turkiye-proje-yonetimi-a-s-is-ilanlari-c2734-p19050/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.