Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Ebebek Mağazası Satış Personeli Arıyor

Ebebek Mağazası Satış Personeli Arıyor

Ebebek Mağazası Satış Personeli Alacak En Az Lise Mezunu

Ebebek mağazası satış personeli alımı yapacak. En az lise mezunu olanlar ise bu ilana başvurabilecekler. Ebebek firması eskiden beri hizmetlerini sürdürmektedir. Çok fazla tutulmasının sebepleri müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesidir. Yapmış olduğu ürünlerin fiyatıyla uyumundan dolayı çok fazla tercih edilen bir mağaza haline gelmiştir. Hem reelde hemde internet üzerinden büyük bir müşteri kitlesine sahip olan firma sürekli büyümesinden dolayı yeni yeni mağazalar açmaktadır. Böylelikle oluşan personel ihtiyaçlarını ise kariyer siteleri üzerinden yaptığı ilanlar ile karşılamaktadır.

En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Ebebek mağazası çok geniş çaplı ürün satışları yapmaktadır. Bebek ürünleri, kıyafetleri, oyuncakları aklınıza ne gelirse Ebebek mağazasında bulabilirsiniz. Çok geniş ürünle hizmet vermesi müşteri kitlesinin geniş olması demektir. Bu da firmanın sürekli gelişmesi anlamına gelmektedir.

Türkiye genelinde hızlı bir büyümeye imza atan firma yeni mağazalar açarak hizmet alanını genişletmek istemektedir. Henüz mağaza açmamış olduğu yerlerde mağazalar açarak oranın yerel halkına da hitap etmeyi istemektedirler. Açılacak olan yeni mağazalar da ve şuan ki mağazalarında oluşan boşlukları doldurmak adına reyon veya kasiyer görevli personelleri alımı yapacaktır.

Ebebek Mağazası Başvuru Kriterleri

Ebebek mağazasının yapmış olduğu ilanı incelediğimizde bazı kriterleri bulunmaktadır.

Genel nitelikler

  • En az lise mezunu olmak
  • Tercihen perakende mağazacılık sektöründe deneyimi bulunmak
  • Nezaket ve zarafet kurallarını benimsemiş olmak
  • Takım çalışmasına yatkın olmak
  • İletişim becerileri iyi olmak

Yukarıda belirttiğimiz şartlar alım yapılacak olan kategoriler için genel kriterlerdir.

Ebebek Firması İş Başvurusu

Ebebek mağazası çok sayıda ve bir çok şehirde personel alımı yapacak. Sizlerde ebebek mağazasında çalışabilirim diyorsanız başvurabilirsiniz. İlan hakkında detaylı bilgi almak ve başvurmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Manisa Kırkağaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alıyor başlıklı makalemizde Belediye İş İlanları, kırkağaç belediyesi personel alımı ve Sözleşmeli Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ebebek Mağazası Satış Personeli Arıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.