Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ebebek 2016 Yılı Personel Alım İlanı

Ebebek 2016 Yılı Personel Alım İlanı

Ebebek İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2016

Ülkemizin neredeyse Tüm şehirlerin’de şube açmayı hedefleyen Ebebek mağazaları, Büyük iller başta olmak üzere bir çok şehrimize mağazalar açmayı başardı. Her geçen gün yeni açtığı mağazalar için personel ihtiyacı duyuyor. Ebebek Personel Eleman Alımı iş ilanlarına başvurmak isteyen adaylar için Ebebek 2016 iş ilanlarını sizlerle payaşıyoruz. Sizde Ebebek mağazaları ailesine katılmak için aşagıda verilen linkten iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ebebek insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Ebebek Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Ebebek Açık Pozisyonlar

– Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
– Satış Danışmanı,
– Depolama ve Toplama Elemanı,
– Takım Lideri,
– Marka Yönetimi Uzmanı

Ebebek personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Ebebek gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Ebebek İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ebebek-is-ilanlari-c7997-p32875/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.