Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı 2016

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı 2016

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı 2016

Türkiye’nin en iyi göz hastanesi olan Dünya Göz Hastanesi 2016 yılı içerisinde yeni şubeler açarak hastalarına daha iyi hizmet vermeyi planlamaktadır. Yeni açmayı planladığı hastaneler ve bünyesinde bulunan hastaneler için çok sayıda bir çok pozisyona personel alımı yapacaktır. Özellikle büyük şehirlerde personel alımları yapacak olan  Dünya Göz Hastanesi 100 den fazla kadroya personel alımı yapacaktır

Dünya Göz Hastanesi personel alımı  2016 yılı için çok farklı pozisyonlarda personeller alınacaktır. Hastane personel alımları kariyer siteleri üzerinden toplanıp tüm başvurular dikkatlice incelenip pozisyon için en uygun aday seçilip görüşmeye çağrılır.

Dünya Göz Hastanesi personel alımı  2016 yılı için hangi pozisyonlarda alınacak diyenler için yayınlanan ilanlar şu şekildedir.

– YÖNETİCİ ASİSTANI,
– İNSAN KAYNAKLARI UZMANI,
– TEMİZLİK PERSONELİ,
– HASTA DANIŞMANI,
– EĞİTİM UZMANI,
– GÖZ TARAMA PERSONELİ,

Dünya Göz Hastanesi personel alımı  2016 yukarıda verilen pozisyonlarda verildiği gibidir elbette bu ilanlarla birlikte bir çok ilanda yayında sizde bu ilanları incelemek ve başvurusu yapmak istiyorsanız alt kısımda verilen linki kullanabilirsiniz. İş ilanları sürekli güncellenmektedir fakat alt kısımda verilen linkin güncellenmesine gerek yoktur linkten tüm ilanları takip edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/dunya-goz-hastanesi-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c18173-p8970/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.