Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Drogsan İlaç Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Drogsan İlaç Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Drogsan İlaç İnsan Kaynakları İş Başvurusu

 

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz Amacımız, önde gelen işveren olma vizyonumuz doğrultusunda, sunduğumuz olanaklar ve yarattığımız olumlu imaj ile en iyi ve nitelikli kişileri bünyemize çekmektir.

İşe alınacak adayları bölümden bağımsız olarak, tüm adayların yapacakları işe göre farklı seviyelerde beklenen, ancak tüm pozisyonlarda aranılan ortak yetkinliklerinin bulunması gerekmektedir.

Yapılandırılmış araçları da içeren işe alım süreçleri ile adaylardan beklenilen yetkinlik ve teknik becerilerin ölçümü titizlikle yapılırken, aday seçme kararları buna göre verilmektedir.

İş Geliştirme

Drogsan İlaçları İş Geliştirme faaliyetlerinin temelini; lisanslama, ihracat, ortak pazarlama, ortak geliştirme ve fason üretim projeleri oluşturur. Sürekli gelişim sağlamayı amaç edinmiş bir jenerik ilaç şirketi olan Drogsan, dermatoloji, onkoloji, immünoloji alanlarında pazara değer katacak, ürün yelpazesini genişletecek ve zenginleştirecek lisans anlaşmaları yapmakta ve bu alanda arayışını sürdürmektedir.

Ürün portföyündeki sürekli ve inovatif gelişim, ulusal pazar ile birlikte ihracat alanında da dikkat çekici gelişmeler sağlamıştır. Hem yerel hem uluslarası platformda bilinen, takdir edilen, kalıcı ve takip edilen bir eşdeğer ilaç firması olma vizyonuna sahip Drogsan İlaçları, ürünlerini Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Uzakdoğu ülkeleri ile Türki Cumhuriyetler olmak üzere 15’i aşkın ülkeye ihraç etmektedir. Başta Avrupa Birliği ve Körfez Ülkeleri İşbirliği Konseyi olmak üzere dünya genelinde birçok sağlık otoritesi tarafından onaylanan üretim tesisi ve kalite sistemi ile Drogsan, kısa vadede Afrika, Güney Amerika ve Avrupa ülkelerine ihracat yapan global bir oyuncu olmayı hedeflemektedir.

Grup Şirketleri;

  • Nevzat Ecza Deposu Tic. ve San. A.Ş.
  • Prestij Ecza Deposu Tic. ve San. A.Ş.
  • Emkar İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Uygun Pozisyonlar: Kalite Kontrol Asistanı, Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu, Ürün Tanıtım Uzmanı

Başvuru Kanalları:

www.kariyer.net/drogsan-ilaclari-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c5308-p30191/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.