Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Doğuş İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2016

Doğuş İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2016

Doğuş İnşaat Eleman Alımı İş İlanları 2016

Büyük bir kuruluş olan Doğuş şirketler gurubunun inşaat projelerini üstlenen Doğuş İnşaat, Ülke genelin de yaptığı bir çok proje için personel alımları yapacaktır. İş ilanlarını kariyer net, yeni bir iş, gibi internet siteleri üzerinden yayınlayan Doğuş İnşaat, Katar başta olmak üzere İstanbul ve Türkiye genelinde personel alımı yapacaktır. Katar işçi alımı 2016 yılında doğuş inşaat gibi şirketler sayesinde çoğalacak diyebiliriz.

Doğuş İnşaat Katar personel alımı  2016 yılında kaç kişi ile yapılacak tam bir bilğimiz yok fakat Katar da çalıştırılmak üzere yaklaşık 10 kadar pozisyon açılmıştır. Doğuş inşaat yurt dışında üstlendiği pozisyonları inceleyecek olursak personel alımlarıın önümüzdeki günlerde hızlanacağını söyleyebiliriz.

Doğuş İnşaat personel alımı 2016 da kaç kişi alacak hangi pozisyonlara personel alacak diye merak edenler için yaptığımız incelemede alt kısımda verilen pozisyonlar karşımıza çıkmıştır.

♦ Elektrik İşleri Şefi,
♦ Makam Şoförü,
♦ Genel Başvuru,
♦ Harita Teknikeri,
♦ Mali İşler Şefi,
♦ Seç Uzmanı,
♦ Teknik Ressam,
♦ Makine Müdürü.

Doğuş İnşaat personel alımı 2016 da almayı planladığı personeller için farklı işe alım şartları belirlemiştir. Başvuruda bulunmadan önce pozisyonun gerektirdiği şartları yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Sizde Doğuş inşaat personel alım ilanlarına başvurmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullana bilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/dogus-insaat-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari?firma=74453

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Gökhan üner dedi ki:

    Tır şöförüyüm Doğuş inşaatın KATAR projesinde çalışmak istiyorum.

  2. Derviş dedi ki:

    Kule vinç eskavator jcb ve forklift operaturüyum 10 sene deneyimim var ingilizce var yurtdışında çalışmak istiyorum iş sağlığı ve güvenliği mezunuyum

  3. Vakkas POLAT dedi ki:

    Merhabalar, yeni mezun mimarım ve 1 yıllık tecrübem var. Katar’da çalışmak istiyorum.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.