Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Doguş Çay Personel Alımı İş İlanları 2015

Doguş Çay Personel Alımı İş İlanları  2015

Doguş Çay Personel Alımı İş İlanları

Türkiye’de özel kuruluşlara faaliyet izni verilmesinin hemen ardından 1985 yılında Doğuş Çay firması olarak sektörde faaliyet göstermeye başladık. Şeker sektörüne girişimiz ise 1994 yılı. Rize’de 4 adet yaş çay işleme fabrikası, Ordu’da bir adet paketleme fabrikası, Eskişehir ve Gebze’de birer adet şeker işleme ve paketleme fabrikası olmak üzere toplam yedi fabrikamız bulunmakta.

Doguş Çay insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Doguş Çay Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Hastavuk Açık Pozisyonlar

Muhasebe Uzman yardımcısı
Ürün Müdürü
Satış Otomasyon Elemanı

Doguş Çay personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Doguş Çay gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Doguş Çayİş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/dogus-cay-is-ilanlari-c3387-p26230/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.