Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Doğtaş Mobilya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Doğtaş Mobilya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Doğtaş Mobilya İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Doğtaş Mobilya insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Doğtaş Mobilya iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

İş İmkanları

Personel seçme ve yerleştirme sürecinin amacı açık pozisyonlara kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirmektir.

Şirketimize yapılan tüm başvurular aday veritabanına kaydedilir. Yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için bu veri tabanından araştırma yapılarak gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

Adaylarda aradığımız ortak özellikler ise; kendine güvenen, istekli ve kararlı, hırslı, eğitime açık, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı, analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime uyum sağlayabilen.

Doğtaş’ta beyaz ve mavi yaka istihdamı yapılmaktadır. Mavi yakada en az lise mezunu veya ustalık, kalfalık gibi yeterlilik belgelerine sahip adaylar; beyaz yakada ise Meslek Yüksek Okulu veya üniversite mezunu aranmaktadır.

Staj İmkanları

DOĞTAŞ A.Ş. olarak lise, meslek yüksekokulu ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanakları ile onların gelişimine destek vererek iş hayatına hazırlıyoruz. Mevcut stajyerlerimizle şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.

Kurumumuzda sadece resmi stajlar kabul edilmektedir; isteğe bağlı stajyer kabul edilmemektedir. Staj başvuruları şahsen ya da ik@dogtas.com.tr adresine CV (fotoğraflı) ve resmi staj formu gönderilerek yapılmaktadır. Stajlar yaz ve kış olmak üzere iki dönemde yapılır.

Kış Dönemi (Lise Stajyerleri)
Lise staj başvuruları 01 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında bizzat şirketimiz İnsan Kaynakları bölümünde staj başvuru formu doldurularak yapılır.

Kış dönemi stajı okul dönemi olan Eylül – Haziran arasında olur.

Yaz dönemi (Meslek Yüksek Okulu / Üniversite Stajyerleri)
Meslek Yüksek Okulu / Üniversite staj başvuruları 01 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında, ik@dogtas.com.tr adresinden alınmaktadır.

Uygun Pozisyonlar: Mağaza Satış Temsilcisi, Mağaza Müdürü, Montaj Elemanı, Depo ve Montaj Elemanı,

Başvuru Kanalları: secretcv.com

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. selami DİLLİ dedi ki:

    Acil işe ihtiyacım var TEŞEKKURLER..! 🙁

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.