Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Doğan Online Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Doğan Online Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Doğan Online İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Doğan Online insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Doğan Online iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz. 1999 yılında kurulan Doğan Online (DOL) Türkiye’nin öncü internet şirketidir.

DOL internetteki tüm önemli iş modellerini kapsayan çözümlerin Türkiye’deki ilk ve en başarılı örneklerini bünyesinde barındıran yenilikçi ve teknolojik bir şirkettir. Bugün DOL çatısı altında her biri kendi segmentinin liderleri arasında yer alan güçlü markalar bulunmaktadır. Web portallerinden sosyal network ve e-ticaret sitelerine kadar birçok alanda hizmet sunmaktadır.

DOL sürekli gelişen internet dünyasında yeniliklere açık, öncü yapısıyla sürekli gelişmekte, yepyeni çözümler ve teknolojiler ile istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

İnsan Kaynakları

DOL öncü, teknolojik ve yenilikçi bir internet şirketidir. İşe alımlarda adayın pozisyonun gerektirdiği bilgi ve yetkinliklere sahip olması kadar; şirketin genel yapısıyla uyumlu olarak, teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, yaratıcı, araştırmacı, çözüme odaklı, takım çalışmasına yatkın bireyler olmasına da özen gösterir.

DOL bünyesinde işe alıma yönelik testler ve mülakatlarda, pozisyona bağlı olarak genel yetenek, kişilik, mesleki bilgi, beceri ve deneyimler değerlendirmeye alınır.

Uygun Pozisyonlar: 

-Genel Başvuru,
-Finance Executive,
-Sistem ve Network Uzmanı

Başvuru Kanalları:

http://www.kariyer.net/dogan-online-is-ilanlari-c65911-p40624/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.