Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Doğa Koleji Personel Alımı İş İlanları 2015

Doğa Koleji Personel Alımı İş İlanları 2015

Doğa Koleji Personel Alımı

Türkiye’de bulunan bir çok Özel okuldan daha iyi olan ve senelerdir üst seviye eğitim vererek adını duyurmuş olan Doğa Koleji, Bu yıl’da kaliteli bir eğitim vermeye devam etmeyi hedeflemektedir. 2015 yılı için personel alımlarına başlayan Doğa Koleji, yeni iş arkadaşlarını bünyesine katmak ilanlarını vermeye başladı. Bugün büyük illerin birçoğunda ve bazı ilçelerde şubesi bulunan bu okulumuzun iyi öğrenciler yetiştirdiği ve başarılı öğrenciler çıkarttığı göz önüne alınacak olursa, burada çalışmak oldukça gurur verici ve aynı zamanda da prestij katıcı olacaktır.

Doğa Koleji insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Doğa Koleji Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Doğa Koleji Açık Pozisyonlar

Mersin için Tüm Branşlarda Öğretmenler
Okul Müdürü / Müdür Yardımcısı
Kayseri için İlkokul Sınıf Öğretmeni
İngilizce Öğretmeni
Yalova için Tüm Branşlarda Öğretmenler
Anaokulu Öğretmeni

Doğa Koleji personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Doğa Koleji gibi büyük özel okulları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Doğa Koleji İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/doga-koleji-is-ilanlari?firma=22301

Bir önceki yazımız olan Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alımı, Hemşire Alımı 2015 ve Hemşire İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.