Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

DMY Denizcilik Personel Alımı İş İlanları 2015

DMY Denizcilik Personel Alımı İş İlanları 2015

DMY Denizcilik Personel Alımı İş İlanları 2015

1980 yılında KGK, indüksiyon ocağı ve voltaj regülatörü imalatçısı olarak kurulan Özdisan A.Ş. , kendi imalatının ihtiyacını karşılama düşüncesi ile elektronik komponent distribütörlüğüne başlamış ve 1986 yılında komponent bölümünü ana firmadan ayırarak güç elektroniği konusunda kısa zamanda Türkiye’nin en etkin kaynağı haline getirmiştir.

1994 yılında ana firmanın İnform A.Ş. adı altında yeni binasına geçmesinden sonra Özdisan, Karaköy Kuledibi’ ndeki kendi binasında etkinliğine devam etmiştir. Halen yurt sathında yayılmış dokuz ulaşım noktası, 120 çalışanı, elverişli ve geniş stokları ile kendi alanında Türkiye’de tartışmasız lider konumundadır.

2005 Kasım ayında taşındığı Ümraniye deki yeni binasında güç elektroniği konusunda dünyanın en seçkin markalarını sunmaya devam etmektedir..

DMY Denizcilik insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için DMY Denizcilik Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

DMY Denizcilik Açık Pozisyonlar
 Genel Başvuru

DMY Denizcilik personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  DMY Denizcilik gibi büyük firmaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

DMY Denizcilik İş Başvurusu İçin:

http://www.ozdisan.com/ik.aspx

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.