Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Dinçer Lojistik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Dinçer Lojistik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Dinçer Lojistik İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Dinçer Lojistik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Dinçer Lojistik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

İŞE ALIM SÜRECİ
Dinçer Lojistik olarak, şirket misyonu, vizyonu değerleri ile kurum kültürüne uygun yetkinliklere sahip, motivasyonu yüksek, gelişime ve değişime açık, özgüveni yüksek, iyi eğitimli, yaptığı işte fark yaratacak nitelikte adayların araştırılması ve seçilmesi organizasyonumuzun yaşaması ve gelişmesi açısından son derece önemli bir unsurdur.

Firmamıza başvurular internet yoluyla veya kişisel başvuru ile yapılmaktadır. İletilen tüm başvurular İnsan Kaynakları havuna kaydedilmektedir.

Başvuruları değerlendirilip özgeçmişleri olumlu bulunan adaylar, ilgili departman yöneticileri ve insan kaynakları departmanı tarafından mülakata alınır. Mülakatı olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır.

ORYANTASYON SÜRECİ
Çalışanlarımız İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ile başlayan ve diğer departmanların tanıtılması ile devam eden oryantasyon sürecine dahil edilmektedirler. Programda;

Çalışana şirketin misyon, vizyon, hedefleri, stratejik öncelikleri, değerleri, organizasyon yapısı ve fonksiyonları ile ilgili temel bilgileri sunarak Dinçer Lojistik içerisindeki rolünü anlatmak,
Şirketin organizasyon yapısı, kültürü ve hizmetlerini anlatmak,
Çalışanı yöneticileri ve çalışma arkadaşları ile tanıştırmak,
Departman iş süreçlerini detaylı olarak tanıtmak,
Şirketin insan kaynakları ve kalite sistemleri ile ilgili yönetmelik ve uygulamaları ile ücretlendirme ve yan menfaatleri hakkında bilgi vermek,
Öğrenme süresini kısaltmak ve çalışanın hedefleri gerçekleştirmesine yardımcı olmak amaçlanmaktadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru, OPERASYON DESTEK SORUMLUSU

Başvuru Kanalları: 

http://www.dincerlojistik.com.tr/insan-kaynaklari/tr/acik-pozisyonlar/default.aspx

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.