Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Diler Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Diler Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Diler Holding İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Diler Holding, kendi bünyesinde barınan yan kuruluşları ile birlikte , aktif olarak çelik imalatı (karbon ve alaşımlı), dış ticaret, enerji, deniz nakliyesi, liman işletmeciliği, madencilik, banka ve turizm sahalarında faaliyet işaret etmektedir . Devletin sahip olduğu ilk yüksek fırınlı haddehane olma özelliğini taşıyan tesisleri, 1939 senesinde Karadeniz bölgesinde bulunan Karabük’te imalata başlamıştır.

1984 yılında grubun ürünlerinin dünya çapında tanıtım ve pazarlamasını yapmak amacıyla kurulmuştur. Zaman içinde ihracatını arttırmış olan şirket, her yıl Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı tarafından ilan edilen “Dış Ticaret Sermaye Şirketleri” listesinde yer almaktadır. Şirket, geniş müşteri portföyüyle uluslararası ticarette etkin bir konuma gelmiştir.

Şirketin ihracatını gerçekleştirmekte olduğu ürünler arasında, çelik kütükler, nervürlü ve düz inşaat demirleri, ferroalyajlar, pik demir, sıcak ve soğuk haddelenmiş rulo saclar ve levhalar, kimyasal maddeler ve tarım ürünleri bulunmaktadır.
Diler Dış Ticaret, bu etkin pazarlama faaliyetini yurtdışında açmış olduğu ofisler ile her geçen gün arttırmaktadır.

Diler Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin Yurtdışı Ofisleri;
Moskova Ofisi (Rusya), Nijni Tagil Ofisi (Rusya), Kiev Ofisi (Ukrayna), Singapur Ofisi (Singapur), Pekin Ofisi (Çin Halk Cumhuriyeti).

Uygun Pozisyonlar: Resepsiyonist, Maliyet Muhasebesi Elemanı, İthalat Uzman Yardımcısı

Diler Holding Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.