Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Digiturk Personel Alımı İş İlanları 2016

Digiturk Personel Alımı İş İlanları 2016

Digiturk Personel Alımı İş İlanları 2016

Türkiye’nin önde gelen dijital platformlarından biri olan ve müşterilerine kaliteli hizmet vermek için çalışmalarına ara vermeden devam eden Digiturk, yayın kalitesi ve daha birçok hizmeti bakımından diğer rakiplerden daha önde yer almaktadır. Reklam kampanyalarında da anlaşılacağı üzere son derece kendini büyüten ve büyümeye devam eden bir şirket olan Digiturk aracılığı ile çok sayıda kişi de para kazanmaktadır. Bünyesinde çalıştırdığı insanların haricinde de ciddi alımlar yapacak olan firma, 2016 yılı içerisinde birçok kişiyi istihdam edecektir.

Digiturk personel alımı iş ilanları 2016 yılında birden fazla pozisyon için yapılacak olup, bu pozisyonlar arasında çok önemli görevlerde bulunmaktadır. Eğer sizlerde bu firma bünyesinde çalışmak isterseniz, başvuruda bulunabilir ve belki de iş sahibi olabilirsiniz. İstanbul ağırlıklı alımlar yapacak olan firma Ankara, Bursa ve Eskişehir gibi diğer büyük illerde de alımlarını sürdürecektir. İşte almayı planladığı birkaç pozisyon:

– İnsan Kaynakları Uzmanı,
– LİG TV Sistem Mühendisliği Stajyeri,
– IT Sistem Güvenlik Mühendisi,
– Yüz yüze Müşteri Hizmetleri Uzmanı,
– İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
– Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,

Digiturk personel alımı iş ilanları 2016 bu pozisyonlarla ağırlıklı olup daha birçok pozisyon için alım yapılacaktır. Bu alımların detaylarını araştıran ve sizlere sunmakta olan internet sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizlere yukarı verdiğimiz Digiturk personel eleman alımı güncel iş ilanları hakkında daha detaylı bilgi almak ve daha fazla pozisyon görmek içinse aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/digiturk-is-ilanlari-c2280-p14058/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.