Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Dia Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Dia Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Dia Holding İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Dia Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Dia Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım

İşe alım süreci, işgücü gereksinimleri doğrultusunda Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından yürütülür.
Tüm görevlerle ilgili yetki ve sorumluluklar ve her pozisyona uygun personel profilleri ve göreve uygunluk için kriterler Görev Tanımlarında belirtilmiştir. Personel seçimi yapılırken ilgili pozisyon için yapılmış bu tanımlar göz önünde tutulur.

Oryantasyon

İşe yeni başlayan personelimizin, firma kültürüne ve işe kısa sürede uyum göstermesi için yapılan faaliyetler oryantasyon programının konusunu oluşturur. “Oryantasyon Programı”nın amacı, yeni çalışanın işe alışma dönemini ve DİA Holding’e adaptasyonunu sistematik bir planlama ile gerçekleştirmekti

Eğitim ve Geliştirme

Çalışanların İş Tanımları’na dayalı olarak mevcut ve ileride duyulabilecek eğitimleri ve çalışanların var olan işleri en iyi şekilde yapmaları ve ileride düşünülen görevlere hazır olmaları için gereklilikleri belirlemek amacı ile Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından eğitim ihtiyaçları saptanır. İhtiyacın saptanmasında ana prensip, bir görevi yapan personelin sahip olması gereken bilgi, beceri ve tutumlar ile sahip olduğu nitelikler arasındaki farkın belirlenmesidir.

Performans Değerlendirme

Performans değerlendirmesi, çalışanlarımızın kendi başarı hedeflerinin yön ve düzeyini belirlemesi ve belirtmesi konusunda fırsat yaratmak, beklentilerinin belirlenerek kuruma bağlılıklarının artırılmasını sağlamak ve motivasyonlarını artırarak işgücü verimliliğinin artmasına yardımcı olmak, eğitim ve geliştirme program ihtiyaçlarının belirlenmesine temel oluşturmak ve kariyer (terfi, atama) planlamasına katkıda bulunmak amacı ile yapılır.

Uygun Pozisyonlar: Satınalma Mühendisi, Sağlık Personeli, Elektrik Elektronik Mühendisi, Personel Memuru

Başvuru Kanalları:

http://www.diaholding.com/sayfalar.asp?LanguageID=1&cid=24&id=24

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.