Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

DHL Express Kargo Personeli Alımı 2015

DHL Express Kargo Personeli Alımı 2015

DHL Express İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız DHL Express insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda DHL Express iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

Size uygun pozisyonu bulabilir ve ekibimize katılabilirsiniz
DHL iş arayın. Biz başvurunuzu almak için sabırsızlanıyoruz.

DHL tüm dünyada farklı seviyelerde çok çeşitli kariyer imkanları sunmaktadır. Çalışan olarak, başarılı ekip çalışması ile kendinizi kişisel ve mesleki açıdan geliştirme olanağı bulacaksınız. Birlikte gerçekten gurur duyacağımız bir şirket yaratmaktayız.

DHL’deki kariyer olanaklarını araştırabilir ve kendinize uygun pozisyonları bulabilirsiniz.

Yeni zorluklarla tanışarak gelişin

Dünyanın lider lojistik şirketi olarak bizler, dünyanın her yerinde fırsatlarla dolu, ilgi çekici birçok iş imkanı sunmaktayız. Çalışanlarımızı çeşitli eğitim olanakları ile potansiyellerini gerçekleştirmeleri ve sınırlarının ötesine geçebilmeleri için cesaretlendirmekteyiz.

Online eğitim portalımız, mylearningworld.net üzerinde yer alan, dil kursları, kişisel gelişim eğitimleri, yönetim teknikleri ve diğer birçok önemli konuyu kapsayan geniş ölçekli profesyonel gelişim programlarından faydalanabilirsiniz.

Performans yönetim sistemimiz, motiv8, potansiyelinizi keşfetmeniz, performansınızı değerlendirmemiz ve kariyer gelişiminizi sizinle birlikte planlamamız için bize yardımcı olur.

DHL Hakkında

DHL, dünya çapında 220 ülke ve bölgede faaliyet gösteriyor ve bu daha ziyade onu dünyanın uluslararası bir şirketi yapıyor. 315.000 çalışanı aşan bir işgücü ile, neredeyse lojistik ihtiyaçların sonsuz sayıda çözümünü sunuyor.

DHL dünya çapında önde gelen mektup ve lojistik grubu Deutsche Post DHL‘in bir parçasıdır ve üç bölümü kapsar: DHL Express, DHL Global Forwarding, Yük ve DHL Tedarik Zinciri.

Uygun Pozisyonlar: Satış Yetkilisi, Stajyer, Hava Operasyon Elemanı, Kurye, Müşteri Hizmetleri Yetkilisi

Başvuru Kanalları:

https://dpdhl.csod.com/ats/careersite/search.aspx?site=4&c=dpdhl

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.