Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Devlet Malzeme Ofisi Farklı İllerde Personel Alımı

Devlet Malzeme Ofisi Farklı İllerde Personel Alımı

Devlet Malzeme Ofisi Farklı illerde Personel Alacağını İlan Etti

Devlet Malzeme Ofisi farklı iki ilde personel alımı yapıyor. KPSS 2017/2 Merkezi atama yoluyla alınacak personel sayısı açıklanmıştı. Bunlardan bazı alımlarda Devlet Malzeme Ofisi’ne gerçekleşecektir. Devlet Malzeme Ofisi için farklı pozisyonlarda görevlendirilecek elemanlara ihtiyaç var. Başvurular başlamış bulunuyor. Alımın detayları sizlerle

Hangi İllerde Alım Yapılacak

İlanı incelediğimizde alım yapılacak iki şehir görünmektedir. Bunlar ise:

Trabzon ve Erzurum

Hangi Pozisyonlara Alımlar Yapılacak?

İlanı incelediğimizde de iki ayrı pozisyona eleman alımı yapılacağı görünüyor. Bunlar ise:

Mühendis ve Merkezi Satınalma Uzman Yardımcısı

Personel Alımı İlanına Başvuru İçin Aranan Şartlar

İlanı incelediğimizde başvurular için aranan bazı şartlar bulunduğunu görmekteyiz. Öncelikle alım için bazı bölümlerden mezun olmuş gerekiyor. Bu bölümler ile birlikte başlayarak diğer şartlara da bakalım.

  • Yönetim ve Organizasyon, Pazarlama, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe-Finansman, İş İdaresi ve İktisat, İş İdaresi, İşletmecilik ve İşletme bölümlerinden birinden mezun olmuş olmak veya; Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi lisans programlarının birinden mezun olmuş olmak aranan şartlardan birisidir.
  • Geçen 5 yıl içerisinde KPDS/YDS alanında en az D seviyesinde İngilizce biliyor olmak
  • Güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmış olmak
  • Görevi yapmasına engel olacak sağlık problemi bulunmuyor olmak

Devlet Malzeme Ofisi Başvurusu

Devlet Malzeme Ofisi personel alımı yapacağını ilan etti. Başvurular 14 Kasım tarihinde başlamış bulunmakla birlikte, 23 Kasım 2017 Tarihinde son bulacaktır. Başvuru yapmak isteyenler şu süre zarfı içerisinde başvurularını yapabileceklerdir. Başvuru için adaylardan 15 TL tercih parası istenmektedir. Başvurular ÖSYM’nin resmi sitesi üzerinden gerçekleşecektir. ÖSYM’nin resmi sitesi üzerinden Devlet Malzeme Ofisi personel alımı ilanına başvurabileceksiniz. Bunun için öncesinde tercih ücretini yatırmanız gerekecektir.

Bir önceki yazımız olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alıyor başlıklı makalemizde gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı personel alımı ve Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Devlet Malzeme Ofisi Farklı İllerde Personel Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.