Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Desa Deri Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Desa Deri Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Desa Deri İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Desa Deri insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Desa Deri iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

Uygun Pozisyonlar: Görsel Düzenleme Yöneticisi, Satış Danışmanı, Tekstil Üretim Sorumlusu, Modelist, Müdür Yardımcısı, Yazılım Uzmanı, Prova Mankeni, Kalite Kontrol Sorumlusu, Tasarımcı – Konfeksiyon, Deri Mühendisi, Müşteri Temsilcisi / İngilizce, Sap Co Modül Uzmanı, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

1970’lerin başında eczacılık fakültesinde öğrenciyken iş kurma çalışmaları yapan Melih Çelet, ticaret odasına gelen mal sipariş taleplerini değerlendirir. Deri çanta temin etmek isteyen ABD’li bir firma ile bağlantı kuran Çelet, firmanın istediği numuneyi bir gecede Kapalıçarşı’da fason olarak ürettirir. Fiyat teklifi, çok yüksek olmasına rağmen Çelet ‘in girişimci ruhu ABD’li temsilciyi oldukça etkilemiştir. Melih Bey’in, temsilciden işin inceliklerini öğrenmesi ve birlikte çalışma teklifi almasıyla da DESA serüveni başlar.

1972 yılında bayan çantası üreterek işe başlayan DESA’nın Türk tüketicisi ile buluştuğu ilk mağazası 1973 yılında Erenköy’de açılır ve Türk tüketicisi ilk defa omuzdan askılı bayan çantası ile tanışır.

1980’li yıllarda globalleşme yolunda attığı önemli adımlar DESA’yı dünyadaki büyük firmalar için üretim yapan başarılı bir tedarikçi haline getirir. 1986 yılında New York’ta açılan DESA ofisi gibi global ölçekli girişimler sonucunda marka, ABD, Avrupa ülkeleri ve İngiltere’de tanınan ve bu ülkelere ihracat yapan bir isim haline gelir.

Başvuru Kanalları:

http://www.desa.com.tr/Content/HumonResources

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.