Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Derindere Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Derindere  Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Derindere  Hastanesi Saglık Personeli Alımı

1970’li yıllardan bu yana faaliyet gösterdiği her alanda zirveyi hedefleyen Derindere Grubu olarak, uzun yıllardır gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız çerçevesinde elde ettiğimiz kurumsal ve güvenilir konumumuzla sağlık sektöründe fark yaratacağına inandığımız bir yatırıma imza atıyoruz.

Derindere Grubu, sahip olduğu kurumsal birikim ve vizyon ile otomotiv alanındaki güçlü geçmişinin yanı sıra, ülkemizde operasyonel kiralama sektörüne öncülük eden DRD Markası ile uzun yıllardır “Türkiye’nin tamamı yerli sermayeli en büyük operasyonel kiralama markası” konumunu istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Derindere  Hastanesi insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Derindere  Hastanesi Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Derindere  Hastanesi Açık Pozisyonlar

Genel Başvuru
Saha Koordinasyon Uzmanı
Kalite Dokümantasyon Uzmanı
Hemşire
Eczane Teknikeri
Sorumlu Sağlık Teknikerleri

Derindere  Hastanesi personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Derindere  Hastanesi gibi büyük Hastaneleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Derindere  Hastanesi İş Başvurusu İçin:

http://saglik.yenibiris.com/hastane-derindere-is-ilanlari?firma=175577

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.