Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Denizbank Yüzlerce Personel Alıyor 2016

Denizbank Yüzlerce Personel Alıyor 2016

Denizbank Türkiye Geneli Personel Alıyor 2016

Merhaba değerli okurlarımız 1938 yılında Türkiye’de denizcilik sektörüne finans sağlamak amacı ile kurulan Denizbank, bünyesindeki açık pozisyonlar için bir çok personel alımı yapacak alımlar Lise ve Üniversite mezunları arasından yapılacaktır. Bir çok açık pozisyondan kedinize uygun olana başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Denizbank Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Denizbank Açık Pozisyonlar

• Garson
Telefonda Satış Temsilcisi
Bireysel Krediler Tahsilat Yönetimi
Bankacılık Hizmetleri Portföy Yöneticisi
Üretici Kart Ürün ve Portföy Yönetimi
 Gişe Yetkilisi

Denizbank personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Denizbank gibi büyük bankaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Denizbank İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/denizbank-is-ilanlari?firma=18421

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.