Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

DenizBank Lise Mezunu Personel Alıyor 2016

DenizBank Lise Mezunu Personel Alıyor 2016

DenizBank Lise Mezunu Personel Alım İlanı 2016

Denizbank 2016 yılında bünyesindeki boş pozisyonlara Personel alımı yapacagını duyurdu. Personel alımlarında Üniversite mezunlarının yanı sıra Lise Mezunlarıda başvuruda buluna bilmektedirler. Yeni yılın gelişi ile yeni kadrolar açan Denizbank işe alımlar konusunda bazı kriterler belirtmiştir.

Denizbank belirli aralıklarla bünyesine yeni personeller katıyor. Son yayınlanan iş ilannında tam bir rakam vermemiş olsada Lise Mezunu personeller alacagını ilan etmiştir alınacak personeller Vasıfsız olarak alım yapacaktır. Bu işe başvurmanız için sizden her hangi bir deneyimde beklememektedir.

* 28 yaşını aşmamış,
* En az Lise mezunu olmak,
* Birebir sıcak satışta kendine güvenen,
* Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı,
* Şehirlerarası konaklamalı seyahat engeli olmayan,
* Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
* Takım çalışmasına yatkın,
* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş kişiler aranmaktadır.

Denizbank alım yapacagı personellerde yukarıdaki niteliklere göre alacaktır. Personel alımları 13 Farklı şehirde yapılacaktır. Sizde Lise mezunu iseniz Denizbank lise mezunu personel alımı ilanına başvuruda bulunabilirsiniz. Alt kısımdaki linki kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/bireysel-direkt-satis-temsilcisi-is-ilani/657774

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.