Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Denge Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Denge Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Denge Holding İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Denge Grubu Şirketlerine 2004 yılında kurulan Denge Pazarlama ve Dış Ticaret Şirketi’nden sonra 2007 yılında Denge Yatırım Holding Anonim Şirketi ve Toma Finance Ltd’ de dahil olmuştur. 2011 yılında iştiraklerimiz arasına Bosna Hersek’te yerleşik olan ve bankacılık sektöründe faaliyet gösteren BOR Banka dd. Sarajevo da iştirak katılmıştır.

Denge Grubu, ana Şirketi Denge Holding vasıtasıyla, Türkiye’de ve yurt dışında öncelik verdiği sektörlerde faaliyet göstermekte, öz kaynaklarına dayalı istikrarlı ve sürdürülebilir bir karlılık ve büyüme stratejisini tercih etmektedir.

Denge Holding insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Denge Holding Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Denge Holding Açık Pozisyonlar

• Finans Uzmanı
• Güvenlik Görevlisi
• Şöför
• Elektirik Teknisyeni
Denge Holding personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Denge Holding gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Denge Holding  İş Başvurusu İçin:

Denge Grubu; kendi ülkesini iyi tanıyan, iş, sanat ve kültür hayatını takip eden, küresel düzeydeki gelişmeleri de takip eden, bu birikim ve çabalarından özgün fikirler geliştirme ve çözümler üretme potansiyeli olan, bunları birlikte çalıştığı takıma aktarmaya gönüllü, iletişim becerileri gelişmiş, hedef birlikteliği ve kendine güveni olan, yaratıcılık ve girişimci ruha sahip, bireysel ve kurumsal gelişmeye, değişime açık, farklılıklara tahammülü olan bireyleri arar.

Bu değerleri paylaşmayı, kendinize ve Denge Grubu’na yeni değerler katmayı düşündüğünüzde özgeçmişinizi hr@dengeholding.com.tr adresine e-mail ile gönderebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Denge Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.