Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Demirören Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Demirören Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Demirören Holding İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Türkiye’de büyük markalardan birisi olan Demirören Holding 2015 yılında yeni büyüme hedefleri ile birçok kişiye iş istihdamı sağlayacaktır. Özellikle Demirören Holding bünyesinde çalışmak isteyenlerin kendilerine iyi bir prestij sağlayacaklarını ve güzel bir referans edineceklerinin de altını çizelim. Özellikle burada çalışmak isteyenler için hazırladığımız bu makalemizde Demirören Holding ile ilgili tüm bilgilere ulaşabileceksiniz.

Demirören Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Demirören Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru sonrasında uygun pozisyonlar için alımlar gerçekleştirilir.

Gaz Grubu 

  • MİLANGAZ
  • LİKİDGAZ
  • MUTFAKGAZ
  • GÜNEŞGAZ

Sanayi Grubu

  • Demirören Tüp A.Ş.
  • Parsat Piston A.Ş.

Demirören AVM

Demirören gibi şirketler küreselleşen dünyada Türkiye’nin en büyük kozları sayılmalıdır. Dünya piyasalarına tümüyle entegreyiz ve bu piyasalarda en üst düzeydeki teknolojik altyapımızla rekabet ediyoruz. İnsan kaynaklarımıza sürekli yatırım yaparken en yüksek ürün kalitesine erişmemizi sağlayacak standartlar uyguluyoruz. Bu özelliklerimiz ve 53 yıllık deneyimimiz Demirören Grubunun Türk ekonomisi içindeki yerini ve önemini gözler önüne seriyor.

Demirören Grubu yeni binyılda da Türkiye’nin çığır açan aktörlerinden birisi olmayı sürdürecek. Ülkemizi ve halkımızı küresel güçlerin düzeyine getirmek amacıyla her zaman ki gibi, yılmadan, yorulmadan çalışacağız. Bu, bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da en değerli hedefimiz ve vaadimizdir.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.