Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Deichmann Personel Eleman Alımı 2016

Deichmann Personel Eleman Alımı 2016

Deichmann İş Başvurusu 2016

Merhaba değerli iş arayanlar. Avrupada ayakkabı mağazaları, arasında ilk 3’e girmiş olan Deichmann son dönemlerde, Türkiye pazarına girip hedef büyültmüştür. Özellikle avrupa ülkelerinde bir çok mağazası olan Deichmann, Ülkemizde bulunan mağaza sayısını artırma kararı almıştır. Durum böyle olunca çok sayıda personel ihtiyacıda ortaya çıkmıştır. Sizde bu ayakkabı devinin bir personeli olmak istiyorsanız Deichmann 2016 İş İlanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Deichmann İş Başvurusu 2016

Alman markası olan ve tüm avrupanın her bir yerinde şubeleri olan dev ayakkabı şirketi Deichmann, hedef büyülttü toplam mağaza sayısı 5000 civarında olan şirket Türkiye hedeflerinide büyüttü. Boş ilanlar için ilan yayınlayan Deichmann yeni çalışma arkadaşları aramaktadır. Çok sayıda alım yapılacak olup alımlar belirli pozisyonlarda yapılacaktır. Sizde iş ilanlarını inceleyip iş başvurusu yapmak için alttarafta verilen linki kullana bilirsiniz.

Deichmann Açık İş İlanlarına Başvurmak İçin

http://www.yenibiris.com/deichmann-is-ilanlari?firma=103725

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.