Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Defacto Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Defacto Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Defacto Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Defacto Türkiyede perakende sektöründe hizmet veren bir kaç Türk firmasından biridir. Yurt içi ve Yurt dışında mağazalar açan ve sürekli büyümeyi hedefleyen Perakende mağazası personel alımı yapacağını duyurdu. Bünyesinde binlerce çalışanı olan defacto yeni açılan mağazalarına ve Merkez ofisine yeni personel alımları yapacaktır. Defacto iş ilanları kariyer siteleri üzerinden yayınlanıp başvurular Defacto ya iletilmektedir.

Defacto personel alımı  2016yılı içerisinde kaç personel alımı yapacak net bir bilgi verilmese de Defacto çok sayıda personel alacak diyebiliriz. Şuan için yayında 50 ye yakın bir kadro için ilan yayınlamıştır fakat bu ilanlar sürekli güncellenmektedir.

Defacto personel alımı  2016yılın da alımı yapılacak kadroları merak edenler için yaptığımız inceleme de karşımıza çıkan bazı pozisyonlar şu şekildedir.

♦  Kayıp Önleme Uzmanı,
♦  Bakım Onarım Şefi,
♦  Bilgi İşlem Elemanı,
♦  Sosyal Uygunluk Uzmanı,
♦  Nakliye Şefi,
♦  Mimar,
♦  Müşteri Danışmanı,
♦  Satın Alma Uzmanı.

Defacto personel alımı  2016 yılı personel alımlarından bir kaçı yukarıda verildiği gibidir. Elbette bu ilanlar ile birlikte çok sayıda ilanda bulunmaktadır. Sizde Defacto firması nın iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz. Defacto mülakat sürecinde adaylar için Assessment sistemini kullanarak işe alımları gerçekleştirmektedir.

http://www.kariyer.net/defacto-is-ilanlari-c6553-p31434/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. filiz dedi ki:

    MERHABALAR KONYA DA YAŞIYORUM BU İŞİ YAPMAK İŞİMİ İTİNA VE TİTİZLİKLE YAPARIM ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.