Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Decathlon Personel Alımı İş İlanları 2016

Decathlon Personel Alımı İş İlanları 2016

Decathlon Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Dünyanın en bilindik spor mağaza markalarından biri olan Decathlon Türkiye personel alımı yapacaktır. Dünyada 20 ülkede hizmet vermekte olan spor mağazası Decathlon yeni şubelerinde görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktadır. Türkiye geneli personel alımı yapacak olan Decathlon 2016 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda yeni şubeler açmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Decathlon personel alımı 2015 yılında yapmayı hedeflediği projelerle ülke geneline şube açmayı hedeflemektedir. Özellikle büyük şehirlerde faaliyetlerine devam eden Decathlon 2016 yılında çok sayıda personel alımı yapacak gibi gözüküyor internet üzerinde 30 adet pozisyon için ilan yayınlamıştır. ilanlarını süreklü güncel tutan Decathlon başvuru yapan tüm adayların cv lerini değerlendirmeye almaktadır.

Decathlon personel alımı 2015 yılında hangi pozisyonlarda personel alımı yapacak diye incelediğimizde karşımıza şu ilanlar çıkmaktadır.

♦ Yarı Zamanlı Müşteri İlişkileri Elemanı,
♦ Satış Asistanı,
♦ Mağaza Departman Müdürü,
♦ Departman Müdürü,
♦ Tekstil Mühendisi,
♦ Kasa/ Müşteri Hizmetleri Personeli.

Decathlon personel alımı 2015 yılında vermiş olduğu ilk ilanlar alt kısımda verildiği gibidir. bu ilanlar haricinde çok sayıda ilanda başvuru sayfasında verilmiştir. Sizde Decathlon gibi büyük bir markada çalışmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/decathlon-turkiye-is-ilanlari-c32548-p24776/

Bir önceki yazımız olan Tekzen Yapı Market Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Iş Ilanları, TEKZEN açık pozisyonlar ve TEKZEN başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.