Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Daikin Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Daikin Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Daikin İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Daikin insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Daikin personel alımı yapıyor. Daikin iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Daikin iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Daikin eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

DAIKIN TÜRKİYE olarak stratejik hedeflerimize ulaşmadaki başarımızın, çalışanlarımızın yetkinliklerine, kendilerini geliştirme ve Daikin Türkiye için katma değer yaratma isteklerine bağlı olduğunun bilincindeyiz.

Biz de Daikin Türkiye İnsan Kaynakları olarak, çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimini destekleyecek, kişisel sorumluluk üstlenmelerini sağlayacak, takım çalışması ve işbirliğini geliştirecek güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için etkin İnsan Kaynakları uygulamaları geliştirmekten kendimizi sorumlu tutarız.

İnsan Kaynakları uygulamalarımız insana saygı, karşılıklı güven ve fırsat eşitliği prensiplerine dayanır. Her çalışanımıza, başvuru anından başlayarak Daikin Türkiye’deki tüm çalışma yaşamı boyunca ve sonrasında saygı, güven ve eşitlik prensiplerine uygun olarak davranırız.

Açık Pozisyonlar:

-Elektrik Bakım Operatörü,
-Mekanik Bakım Operatörü,
-Servis Şefi

Daikin İş Başvurusu:

http://www.kariyer.net/daikin-is-ilanlari-c3883-p28766/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Daikin Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.