Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

CTR Uluslararası Belgelendirme ve Denetim Personel Alımı 2015

CTR Uluslararası Belgelendirme ve Denetim Personel Alımı 2015

CTR Uluslararası Belgelendirme ve Denetim İnsan Kaynakları

CTR Uluslararası Belgelendirme ve Denetim Ltd. Şti., bağımsız, tarafsız özel bir belgelendirme ve eğitim kuruluşudur. 90’lı yılların başından bu yana sektörün içinde olan uzman kadromuzun deneyimleri bir araya getirilerek 2005 yılında kurulmuştur.

Ankara ve İstanbul’daki ofislerinde konusunda uzman olan profesyonel çalışanları ile faaliyetlerini güven ve değer yaratma üzerine kurulu bir hizmet anlayışıyla sürdürmektedir. Bununla birlikte, sektörün en önemli sivil toplum kuruluşu olan Uygunluk Değerlendirmesi Derneği (UDDer) üyesidir.

Hastavuk insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Hastavuk Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

CTR Açık Pozisyonlar

•DENETÇİ
•BAŞ DENETÇİ
•TEKNİK UZMAN

CTR personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr CTR gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

CTR İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ctr-uluslararasi-belgelendirme-ve-denetim-ltd-sti-is-ilanlari-c21566-p12701/

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

CTR Uluslararası Belgelendirme ve Denetim Personel Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.