Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Colin’s Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Colin’s Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Colin’s İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Eroğlu Holding’in üretip, pazarladığı türk malı markalarımızdan birisi olan COLIN’S, ismini Dünyanın birçok ülkesine duyuran dev bir marka haline geldi. Merkezi İstanbul vcılar’da yer alan markanın Çorlu ve Aksaray’da’ki fabrikalarında üretim yapılıyor.

Dünyanın 37 ülkesindeki 600′ den fazla mağazasında satış aypılan Colins, kot ürünleri dışında kadın , erkek hazır giyim ve aksesuarlarıyla da her yaştan tüketicinin tercihi oluyor . Orijinal modelleri , yepyeni tasarımları, çağdaş kesimleri, ilginç ve özel elbiselerin imalatı ve satışını yapan dev marka, dünyanın birçok ülkesinde de aranan markalardan biri olmayı muvaffak oluyor . Müşterilerinin zevk ve tercihlerini bilerek ürettiği giysiler, kaliteli ürün ve uygun ücretlerde satışa sunuyor. Eroğlu Holding’in kardeş markası Loft benzer fabrikalarda üretiliyor.

Seçme Yerleştirme Süreci ve Başvurularınız

  • Seçme yerleştirme sürecimiz, kurum kültürü ve hedefleri çerçevesinde pozisyona en uygun adayı Eroğlu Holding bünyesine kazandırmayı hedefler.
  • Kariyer.net üzerinden verilen ilanlara gelen başvurular ve farklı kaynaklardan bize ulaşan aday başvuruları uzman ekibimiz tarafından incelenerek bölüm yöneticisi ile paylaşılmaktadır. Yöneticilerimizin uygun bulduğu adaylarla “Yetkinlik Bazlı İşe Alım Sürecimiz” çerçevesinde irtibata geçilir.
  • Seçme ve yerleştirme sürecimizde, açık pozisyonlarımızın niteliklerine göre mülakat süreci organize edilerek,  pozisyon ihtiyaçlarına göre  “Değerlendirme Merkezi” çalışmaları uygulanır. Çeşitli simülasyon araçları kullanılarak, adayların profesyonel hayattaki tutum ve davranışları yetkinliklerimiz çerçevesinde gözlemlenir.
  • Yetkinlik bazlı değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunan adaylar için referans araştırması yapılır.
  • Tüm süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylara işe alım ekibimiz tarafından iş teklifi yapılır.

Uygun Pozisyonlar:  SATIŞ DANIŞMANLARI,  MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI,  Ticari Kiralama Müdürü,  Satınalma Şefi, ÜTÜCÜ, KASİYERLER.

Colin’s  İş Başvuru Adresi : 

http://www.kariyer.net/colin-s-is-ilanlari-c4674-p29557/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.