Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Çolakoğlu Metalurji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Çolakoğlu Metalurji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Çolakoğlu Metalurji İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Çolakoğlu Metalurji insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Çolakoğlu Metalurji iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Çolakoğlu Grubu olarak başvurularınızı niteliklerinize uygun olabilecek pozisyonlar kapsamında verimli bir şekilde değerlendirebilmek adına elden, e-posta veya faks yolu ile özgeçmiş alımımıza son vermiş olduğumuzu bilgilerinize sunarız.

Tarihçe

Çolakoğlu, demir çelik faaliyetine 1945 yılında kurucumuz Mehmet Rüştü Çolakoğlu’nun Karaköy’deki çelik ticarethanesi ile başladı. Çolakoğlu ilk haddehanesini 1960 yılında yine Istanbul’da Sütlüce’de devreye aldı. Ülkedeki kütük ihtiyacını karşılamak amacıyla 1969 yılında Dilovası’nda ilk çelikhane üretime başladı. Sektördeki öncü konumunu 1985 yılında özel sektörde filmaşin üretimini gerçekleştirerek pekiştiren Çolakoğlu Metalurji, 1990 yılı itibari ile ürün gamına nervürlü inşaat demirini de ekledi.

Yaptığı yatırımlar ile en son teknolojiyi ülkemize kazandırmaya önem veren Çolakoğlu Metalurji, 2007 yılında yaptığı çelikhane ve yassı üretimine geçiş yatırımları ile bu konudaki istikrarını göstermiştir. Çelikhane devreye alındığı tarihte, Çolakoğlu Metalurji dünyanın o tarihe kadar yapılmış en büyük ark ocağına sahipti. Özel sektörde ilk sıcak sac yatırımını da gerçekleştiren Çolakoğlu Metalurji, bu alandaki öncü konumunu sürdürmektedir.

Uygun Pozisyonlar: İnsan Kaynakları Uzmanı,  Üretim İşçisi, Makine Bakım İşçisi,  Elektrik Bakım İşçisi, Makina Bakım Mühendisi, Elektronik Bakım İşçisi, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Teknikeri, Elektronik Bakım Mühendisi, Genel Başvuru.

Çolakoğlu Metalurji İş Başvuru : 

http://www.kariyer.net/colakoglu-metalurji-a-s-is-ilanlari-c12863-p3132/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.