Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

CMS Jant Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

CMS Jant Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

CMS Jant ve Makine insan kaynakları İş Başvurusu

Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz CMS Jant Sanayi A.Ş’nin temelleri 16.05.2011 tarihinde Gaziemir Ege Serbest Bölge’de atılmıştır. En genç CMS grup şirketi olma özelliğini taşıyan tesis aynı zamanda CMS’ye ait üretim tesislerinin üçüncüsüdür.

2012 yılında seri üretime başlayan CMS Gaziemir Üretim Tesisi, 103.700 m2 toplam alanda kuruludur. İki fazda tamamlanması planlanan fabrika yatırımımızın birinci fazında 37.000 m2’lik kapalı alan bulunmaktadır. Tesisin yatırımı tamamlandığında yıllık jant üretim kapasitesinin yaklaşık 4 milyon adet olacağı öngörülmektedir.

CMS Jant Sanayi A.Ş.’nde 10″ ile 22″ çap arasında ve 4″ ile 10″ genişliğe kadar jant üretilmektedir. Üretilen jant modelleri ve aksesuarların tasarımlarında CAS, CAD, CAE, FEA, döküm simülasyonu ve kalıp üretiminde ise CAD/CAM ve CNC teknolojileri ile Alçak Basınçlı Döküm yöntemleri kullanılmaktadır.

CMS Grubu müşteriye, çevreye, sürdürülebilir ekosisteme saygılı olmayı başarısının ön koşulu olarak görmektedir. Bunun için; kurumsal yönetim ilkelerine uygun iş anlayışıyla hareket eden, yeniliğe açık, kendi alanında derinlemesine uzmanlaşan ve yetenekli bir insan gücü için çekim merkezi olmayı hedeflemektedir.

Uygun Pozisyonlar: SAP İŞ ZEKASI UZMANI, ELEKTRİK TEKNİKERİ / TEKNİSYENİ, MEKANİK TEKNİKERİ / TEKNİSYENİ, PROJE LİDERİ, BOYAHANE OPERATÖRLERİ, GENEL BAŞVURU, SİPARİŞ VE LOJİSTİK UZMANI

Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/cms-jant-ve-makina-san-a-s-is-ilanlari-c3412-p26505/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.