Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

CLK Akdeniz Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

CLK Akdeniz Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

CLK Akdeniz İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar CLK Akdeniz olarak,  insana ve çevreye saygılı, çalışanına ve müşterilerine değer veren, yeniliğe açık vizyonu ile kaynaklarını en etkin şekilde kullanmaya yönelik bir politika izliyoruz.

Şirketimiz, Türk enerji sektöründe elektrik dağıtım ve ticareti alanındaki lider konumuyla iş sağlığına ve güvenliğine azami önem göstererek kalite standartlarına uygun bir çalışma ortamı yaratıyor. Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vererek insan gücünü, etkin ve verimli şekilde kullanabilmek için sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Hedefimiz; kurum değerlerimize ve kültürümüze uygun, nitelikli, işini seven ve sahiplenen, verimli çalışmalar yürütebilecek insan gücünü şirketimize kazandırmaktır.

Şirket bünyesinde çeşitli alanlarda düzenlediğimiz eğitimlerle çalışanlarımızın performanslarını artırmayı, bilgi ve becerilerini geliştirerek kariyer planlamalarında onlara rehberlik edebilmeyi amaçlıyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİ

• İşe Alım ve Yerleştirme
• Eğitim ve Gelişim
• Performans Yönetimi ve Kariyer Planlama
• Ücretlendirme
• Motivasyon
• Yönetim Sistemleri
• Sosyal Sorumluluk

EĞİTİM VE GELİŞİM

Şirketlerin, gelişmesi ve büyümesi için sürekli üreten ve iyi eğitilmiş insan gücüne ihtiyacı vardır. Bu nedenle eğitim ve kişisel gelişim, verimlilik sağlamak açısından büyük önem taşır.

Şirketimizde çalışanlarımızın yetkinliklerinin geliştirilmesi ve iş ile kişisel performanslarının artırılmasına yönelik eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının analiz edilmesi, eğitim planlarının oluşturulması, uygulanması ve etkinliğinin değerlendirilmesi eğitim ve gelişim sürecine göre yönetilir.

Çalışanlarımız işlerinin içeriğine ve gelişim planlarına uygun eğitimlere katılırlar. Eğitimler, genel müdürlüğümüzün eğitim salonlarında veya Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilir.

Mevzuat açısından her yıl tekrarlanması ve iş gereği alınması zorunlu mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri, teknik ekipman ve gerekli araç gereçlerle donatılmış eğitim salonlarında ve tatbikat alanlarında gerçekleştirilir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI TEMEL İLKELERİMİZ

• Nitelikli işgücünü yaratmak ve yapıcı sonuçlarıyla müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak,

• Çalışanlarımızı bilgi, beceri, iyi tutum ve davranışlar kazandırmayı amaçlayan eğitim programları ile desteklemek, sürekli gelişmeleri için kaynak yaratmak,

• Maksimum fayda için, kaliteyi geliştiren süreç ve sistemlerle kişisel performans ve takım performansı ile yönetim sistemini geliştirmek,

• Müşteri odaklı hizmet yaklaşımını benimseyerek, fark yaratan ve kaliteli bir hizmet sunmak,

• Çalışanlarımıza kaliteli ve güvenli iş ortamlarının sağlanması için bugünü ve yarını düşünerek kariyer yönetim sistemi oluşturmak ve kariyer geliştirme fırsatları sunmak,

• Şirketimizin stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda organizasyon yapılarını dinamik tutmak ve değişimlere hazır olmalarını sağlamak,

• Pozitif bir disiplini benimseyen, kişilerin zevkle çalışabilecekleri değer odaklı kültür, güven ve iş ortamı yaratmaya çalışmak, çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını artırmayı sağlayacak bir ortam sunmak,

• Yenilikçiliğin ve yaratıcılığın teşvik edildiği bir kurum kültürü ve bilincinin oluşmasını sağlamak,

• Faaliyetlerimizde, iş sağlığı ve güvenliğini sağlamaya ve doğal çevremizi korumaya odaklanarak önce insana, sonra çevreye saygılı olmak, iş kazalarını önlemek için sistemler geliştirmek, tüm projelerimizde iş sağlığı ve güvenliği ile çevre faktörünü ön planda tutmak,

• Objektiflik, duyarlılık ve adalet ilkelerine bağlılığı sürekli kılmak, insan kaynakları uygulamalarını yönetici ve çalışanların işbirliği içinde yürütmesini sağlamak.

Başvuru Kanalları: 

http://www.clkakdeniz.com/sayfa.asp?mdl=ikform

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.