Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Çimentaş Group Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Çimentaş Group Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Çimentaş Group İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Ülkemiz’in devlet eliyle şekillen dirildiği, sermayenin az, emeğin yoğun olduğu günlerde bir grup özverili ve gözüpek İzmirli sanayici ile tüccar, devletin kalkınma planları doğrultusunda Ege’nin ilk çimento fabrikasını ve İzmir’in ilk halka açık şirketini yaşama geçirdi. 1950 yılında kurulan şirket, 1953’de yıllık 150 bin ton kapasiteyle ve mükemmel bir ekip çalışmasıyla faaliyetlerine başladı. Kısa sürede atılan temellerde, yükselen yapılarda, ülkenin gelişme içinde olan inşaat sektöründe ‘ Çimentaş ‘ adı ve kalitesi var olmaya başladı.

Çimentaş Group insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Çimentaş Group Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Çimentaş Group Açık Pozisyonlar

Strategy&Marketing Specialist
RMC Plant Engineer
IT Team Member
 Kalite Teknisyeni

Çimentaş Group personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Çimentaş Group gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Çimentaş Group  İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/cimentas-group-is-ilanlari-c8283-p33161/?a=2

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Ramazan Açıkgöz dedi ki:

    Tır ve Kamyon şoförüyüm şirketinize bende katılıp Şoför olarak çalışmak istiyorum.Saygılarımla.Telefon nom.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.