Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çilek Mobilya Personel Eleman Alımı 2015

Çilek Mobilya Personel Eleman Alımı 2015

 

Çilek Mobilya İnsan Kaynakları İş Başvurusu

En iyiye ve en güzele ulaşmak için; teknolojik tesislerden yalın üretim felsefesine, özgün tasarımlardan fonksiyonelliğe, kullanıcı dostu ürünlerden güvenlik sertifikalarına ve Franchise mağazalarından mimari danışmanlık hizmetlerine kadar sektöründe ciddi ve ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirdi.

Oluşturduğu özgün tasarımları ve heyecanlı oda atmosferlerini tüm dünya çocuklarına ulaştırmayı hedefleyen Çilek, ilk yıldan itibaren uluslararası pazarlara açıldı ve dünya mobilya sektörünün önemli markalarından biri oldu.

Sektöründe öncü ve lider olan Çilek; bebek, çocuk ve gençlere yönelik mobilyalar ve oda aksesuarlarını,”Çilek Odası” konsepti altında mağazalarında müşterileri ile buluşturuyor.

Tüm dünyada Franchise modeliyle genişleyerek global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Çilek dünyada üç milyondan fazla çocuğun odasını süslüyor. Ayrıca Çilek toplam 5 kıtada, 66 ülkede 444 satış noktasında, 2.000 çalışanı ile 60.000 m2 satış alanında faaliyet gösteriyor.

Neden Çilek?

Türkiye’nin en bilinen ve beğenilen bebek, çocuk, genç mobilyası markası.
‘’Genç Odası’’ kavramını yaratan ve bu konuda ihtisaslaşan ilk marka.
Mobilya sektöründe 30 yıllık deneyim.
Farklı tasarım ve fiyat seçeneklerine sahip zengin ürün yelpazesi.
Uluslararası sertifikalar ile belgelenmiş kalite ve güvenlik anlayışı.
66 Ülkede 444 satış noktası ile uluslararası tecrübe.
Konusunda uzman pazarlama ve satış ekibi.

 İşe Alım Prensiplerimiz

Çilek’in temel yetkinliklerine, temel değerlerine ve kurum kültürüne uyma potansiyeli taşıyan, enerjisi yüksek, değişime ayak uydurabilecek kişileri, tarafsızlık ve fırsat eşitliği ilkelerini benimseyerek istihdam eder.

Çilek ailesinin bir üyesi olmak için, mevcut uygun pozisyonlarımızın yayınlandığı sitesini ziyaret edebilir ve CV’niz ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Uygun Pozisyonlar: Teknik Ressam, YURTDIŞI ÜLKE SATIŞ SORUMLUSU, Yalın Üretim Uzmanı, Tasarım Uzmanı, Endirekt Satınalma Uzmanı, Satınalma Uzmanı

Başvuru Kanalları: 

http://www.kariyer.net/cilek-odasi-is-ilanlari-c1377-p4129/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.