Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Cihan İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Cihan İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Cihan İnşaat İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Cihan İnşaat, ülkemizin farklı bölgelerinde bir çok proje yürüten inşaat şirketlerinden biridir. Cihan inşaat 2016 yılı için personel alımı yapacaktır. Sizde inşaat sektörünün dev firmalarından biri olan bu şirkette çalışmak istiyorsanız bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Cihan inşaat iş ilanı için hazırladığımız makaleyi inceleyerek İş başvurusu yapabilirsiniz.

Yaklaşık 15 yıldır taahhüt ve konut projelerinde kurumsal firmalara hizmet veren Cihan İnşaat, tamamını bünyesinde istihdam ettiği geniş ve uzman kadrosu ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olarak, değişime hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir. Cihan İnşaat, şartlar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikasıyla güven adresi olmaya devam etmektedir. Cihan İnşaat konut projelerini tasarlarken; yenilikçi mimari malzemeleri takip ederek ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima genç kalan tasarımlar üretmektedir. Cihan İnşaat; tasarlayan, paylaşan, tartışan ve üreten, donanımlı kadrosuyla hayatınızda fark oluşturur.

Uygun Pozisyonlar: 

Proje Müdür Yardımcısı,
Şantiye Şefi /İnşaat Mühendisi,
Elektrik Bölüm Şefi,
Satış Temsilcisi,
Elektrik Teknikeri,
Resepsiyon Görevlisi,
İnşaat Teknikeri

Cihan İnşaat Personel Alımı 2016 yılı için yukarda verildiği gibidir. Sizde bu ilanlara başvuru yapabilmek için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Başvuru Kanalları:
http://www.kariyer.net/cihan-insaat-muhendislik-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c10880-p957/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. numan dedi ki:

    inşaat teknikeriyim çalışmaya hazırım

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.