Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Çetinkaya Personel Alımı İş İlanları 2015

Çetinkaya Personel Alımı İş İlanları 2015

Çetinkaya İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız sizde bu ilana iş başvurusu yaparak Firmanın gücünden güç alabilirsiniz. sizin için hazırladıgımız sayfamızda  personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan ilanları sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz.

Çetinkaya, kurulduğu günden bu yana sektörde azimle çalışmakta ve istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir. Hazır giyim sektöründeki yaptığı yatırımları ile hızlı gelişme yaşayan Çetinkaya Giyim şirketi müşterilerini memnun etmek ve hizmet sunmak amacı ile bünyesine başarılı personel işçi alımları yapacaktır. Sizlerde 2015 yılında Çetinkaya Giyim bünyesine dahil olmak istiyorsanız makalemizden detayları alabilirsiniz

 

Çetinkaya açık iş ilanları aşağıdaki gibidir:

– İşe Alım Uzmanı
– Eğitim Uzmanı
– Görsel Tasarım ve Sunum Yöneticisi
– Seçme ve Yerleştirme Şefi
– Satış Danışmanı – Türkiye Geneli Adana, Ankara, Bursa… Çetinkaya Giyim San. Tic. A.Ş.
– Mağaza Yöneticileri – Türkiye Geneli
– Bölge Müdürü

Bu ilanlara başvurmak için firma tarafından belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Açık pozisyonların özel niteliklerinin yanı sıra firma bazı genel şartlar da istemektedir. Özellikle 18 yaşının altındaki adaylar ilanlara başvuru yapamamaktadır.

Adaylarda Aranan Özellikler

  • İnsan ilişkileri güçlü bir yapıda olmak,
  • Yenilik ve gelişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek olmak,
  • Sonuç ve verimlilik odaklı olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,

Bu temel şartları taşıyan herkes Çetinkaya Personel Alım ilanlarına başvurabilir. Daha sonra insan kaynakları departmanı tarafından gerekli olan mülakatlara tabi tutulurlar ve işe alım süreci bu şekilde ilerler. İş Başvurusu sonrası ihtiyaçlar doğrultusunda ve aranılan nitelikte adaylar belirlenir

Çetinkaya Personel Alım hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/cetinkaya-giyim-san-tic-a-s-is-ilanlari-c5316-p30199/

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Çetinkaya Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.