Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Çetinkaya Mağazaları Personel Alımı

Çetinkaya Mağazaları Personel Alımı

Çetinkaya Mağazaları Personel Alımı

Perakende sektörünün güçlü ve kaliteli markalarından biri olan Çetinkaya personel almaya devam ediyor. Bu yılda personel alımlarına hız verdi diyebiliriz. Çetinkaya mağazaları bir çok pozisyonda personel ve eleman alımları yapacagını duyurdu. Her pozisyonun kendine göre başvuru şartı vardır. Çok hızlı büyüyen Çetinkaya personel alımlarındada çok seçici davranıyor. Personel alımları Türkiye genelinde yapılacaktır.

Çetinkaya personel eleman alımı iş ilanları için alınacak personel sayısı olarak  kariyer sayfasından 25 kişilik bir alım yapılacak olup iş ilanları aşagıda verildigi gibidir.
– Market Reyon Elemanı,
– Satınalma Uzmanı,
– Mağaza Satış Danışmanı-Sultanbeyli,
– Satış Danışmanı-Dudullu,
– Ürün Destek Personeli,
– Satış Danışmanı – Türkiye Geneli,
– Mağaza Yöneticileri – Türkiye Geneli
– Satış Danışmanı,
– Bölge Müdürü.

Çetinkaya personel eleman alımı yukarıda verilmiş olan pozisyonlar için yayınlanmıştır. Dileyenler bu pozisyonlar için kariyer sayfasından iş başvurusu yapabilirler.

http://www.yenibiris.com/cetinkaya-giyim-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari?firma=68536

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.