Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Çalık Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Çalık Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Çalık Holding İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Çalık Holding tarafından işe alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinlikler dışında, değerlerimizle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır. Dürüst olmak, iş arkadaşlarını, kurumunu ve grubunu sahiplenmek, sonuç odaklı yaratıcı fikirler üretmek ve yenilikçi çözümler getirebilmek öncelikli değerlendirilen kriterlerdir.

Bir adım önde olmak, fark yaratmak ve çalışanlarımızı en iyi şekilde desteklemek için öğrenmeye ve gelişmeye yönelik programlarla organizasyonel gelişimimizi sürekli kılmayı amaçlıyoruz.

Grubumuzun stratejileri doğrultusunda ihtiyaçlarını belirleyip; Temel Yetkinlik, Yönetsel Yetkinlik ve Teknik Yetkinlikleri geliştirici eğitimler planlıyoruz.

Hedeflerimiz,

• Her seviyeden çalışanımıza Kurum Kimliğini benimsetmek.
• Ortak vizyon altında yetkin hale getirmek.
• Çalışanların mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine
ve liderlik gelişimine destek çözümler üretmek.
• Bu kazanımların iş sonuçlarına yansımasını takip etmek.

Performans Geliştirme Sistemi

Etkin ve verimli çalışmayı sağlamak ve yüksek performanslı bir organizasyon olmak için Hedeflerle Yönetime dayalı Performans Modeli kullanmaktayız.

Bu süreç, SAP’de Performans Modülü’nde bir sistemle takip edilmektedir.

Tüm bölüm fonksiyonlarınca önemle üzerinde durulan ve yöneticilerimiz tarafından liderlik edilen Performans Değerlendirme ve Geliştirme Sisteminin amacı, çalışanların belirlenen hedeflere ulaşmalarını ve bireysel motivasyonu sağlamaktadırlar.

Uygun Pozisyonlar: 

-Vergi Uzmanı,
-Şantiye Şefi
-Satınalma Uzmanı
-Maden Hakları Yöneticisi,
-Mühendis,
-Bilgi İşlem Personeli.

Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/calik-holding-is-ilanlari-c1590-p6471/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.