Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çalık Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Çalık Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Çalık Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Çalık holding kuruluşu olan Çalık Enerji, Ülkemiz’de enerji sektöründe bulunan büyük şirketler arasında yer almaktadır. Bilhassa yaptığı projeler ve Türkiye’ye ekonomisine katkılarından ötürü çok sayıda kişi tarafından takdir toplayan şirket, binlerce kişi istihdam edilmektedir. Bu çalışanlara yeni personeller katmak isteyen firma kendine yeni çalışma arkadaşları aramaktadır. Özellikle çok sayıda kişinin çalışmak istediği bu firmada ise maaşları dolgun, ve çalışma saatleri ise çok uygun şekilde yürütülmektedir.

Çalık Enerji personel eleman alımı iş ilanları 2016 senesinde kaç personel ile alım yapılacak henüz net rakam verilmiş değildir. Ancak şuanda açıkta 31 açık pozisyon için alım yapacak olan Çalık Enerji, personel alımları yapma konusunda çok titiz ve seçici bir şekilde personelini almaktadır. Çalık enerji de çalışmak isteyenlerinde titiz bir iş anlayışı olması son derece önemlidir.

Çalık Enerji personel alımı iş ilanları 2016 yılında Ankara başa olmak üzere birçok ilde yapılacaktır. Aynı zamanda Türkmenistan ve Gürcistan gibi ülkelerde de personel alımı yapılacağı için, yurtdışında çalışmak isteyenlere de fırsatlar sunmaktadır diyebiliriz. Çalık Enerji personel alımı iş ilanları neler diye inceleyecek olursak, karşımıza şu ilanlar çıkmaktadır.

♦ Proje Müdürü,
♦ Satın Alma Uzmanı,
♦ İş Makineleri Teknikeri,
♦ Elektrik Teknisyeni,
♦ Personel Uzmanı,
♦ Mekanik Teknisyeni.

Çalık Enerji personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde olacak olup, daha birçok pozisyon için ilanlar verilmiştir. Bu ilanları incelemek ve haklarında detaylı bilgi sahibi olabilmek için aşağıdaki link adresini kullanabilir ve internet sitemizi takip ederek güncel Çalık Enerji iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/calik-enerji-a-s-is-ilanlari-c5717-p30600/

Bir önceki yazımız olan Tiryaki Gıda Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Eleman, İlan ve Iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Şahin Akdağ dedi ki:

    İyi günler ben Gürcistan tifliste yasıyorum burda türk firması hes projesinde iş makinası operatörü loder exkavatör jcb Operatorü olarak çalıştım ve işimiz bitti çalık enerji olarak şirketiniz bünyesinde iş arıyorum Not: Gürcistan dan evliyim oturumum vardır

  2. Fatih ustaoglu dedi ki:

    Elektrik ustasıyım ustaögretici belgem var daha önce yurt dışında çaliştim inşaat elektrik işiyle uğraşıyorum.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.