Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çalık Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Çalık Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Çalık Enerji İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinden olan Çalık Enerji, Ekim 2012 itibarı ile 3000’in üzerinde  iş gücüne sahip olmakla beraber,  Güç Sistemleri, Petrol ve Gaz sektörlerinde, iş ve hizmetlerin entegrasyonu ile verimliliği arttırmanın yollarını aramaktadır. Sizde Çalık enerji şirketine iş başvurusu yaparak çalık enerjide kariyerinize bu başarılı şirkette devam edebilirsiniz.

Hem Türkiye’deki, hem de sınır komşularındaki büyüme potansiyeli dikkate alındığında, Çalık Enerji kendisini yatırım fırsatlarını yakalayacak ve bu pazarlarda mühendislik, tedarik ve taahhüt hizmetlerini sağlayacak şekilde konumlandırmaktadır.

Çalık Enerji insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Çalık Enerji Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

 

Çalık Enerji Açık Pozisyonlar

ŞANTİYE MÜDÜRÜ
PROJE MÜDÜRÜ
TEKNİK PROJE MÜDÜRÜ
İDARİ İŞLER ŞEFİ
GÜRCİSTAN ÜLKE MÜDÜRÜ
Çalık Enerji personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Çalık Enerji gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Çalık Enerji İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/calik-enerji-a-s-is-ilanlari-c5717-p30600/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Şahin Akdağ dedi ki:

    İş makinası operatöruyum çalık enerji olarak Gürcistan projelerinizde çalışmak istiyorum

    1. Şahin Akdağ dedi ki:

      Gürcistan için oturumum vardır burdan evliyim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.