Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çağdaş Holding Personel Eleman Alımı 2016

Çağdaş Holding Personel Eleman Alımı 2016

Çağdaş Holding Personel Alımı 2016

Temelleri 1987 yılında atılan Çağdaş Holding Ülkemizde yaptığı perojeler le isminden çokca bahsettiren holding personel alımı yapacaktır. İstanbul da yapmakta olduğu bir çok projesi olan Çağdaş Holding inşaat sektörü ile birlikte Beton santrali, Turizm gibi bir çok sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. Son dönemlerde Muğla bölgesinde yatırımlarına hız veren holding bu bölgede çalışabilecek personellere ihtiyaç duymaktadır.

Çağdaş Holding personel eleman alımı 2016 da kaç kişi ile olacak kaç pozisyon için ilan yayınladığını merak edenler için iş ilanlarını incelediğimizde 5 adet pozisyon için alım yapacağını gördük Çağdaş Holding çok sık ilan vermese de 2016 yılında bu alımların artacağını söyleyebiliriz.

Çağdaş Holding personel eleman alımı 2016 iş ilanlarını inceleyecek olursak ilanları şu şekilde verilmiştir.

♦ Yönetici Asistanı,
♦ Ön Muhasebe Elemanı,
♦ Duravit Mağaza Satış Uzmanı,
♦ Yapı Market Satış Müdürü,
♦ Yapı Market Satış Elemanı.

Çağdaş Holding personel eleman alımı 2016 yılında yukarıda verilen ilanlar gibidir. Bu ilanlar için farklı özel ve genel şartlar istenmektedir başvuru öncesi ilanların başvuru şartlarını incelemeniz çok önem taşımaktadır. Sizde çağdaş holding ailesine dahil olmak istiyorsanız alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/cagdas-holding-is-ilanlari-c9334-p34212/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.